У лісах Черкащини надзвичайна пожежна небезпека

У лісах Черкащини встановилася надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

За прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у найближчі дні триватиме суха та тепла погода без опадів, а отже, й найвищий рівень пожежної небезпеки.

"Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість", – зазначають у обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, шо на Черкащині розпорядженням голови ОВА від 25 березня 2022 року заборонено відвідувати ліси. Це стосується і в’їзду до них транспортних засобів. Виняток – службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Це розпорядження діє на період воєнного стану задля безпеки громадян та збереження лісів від пожеж.

Лісівники Черкащини звертаються до всіх громадян: дотримуйтеся правил пожежної безпеки. Якщо ж ви виявили загоряння в лісі або поряд з ним, терміново повідомте місцеве лісництво, обласне управління за телефоном (0472) 37-00-72 або 101.