У Лозуватці відбувся молодіжний фестиваль «Об’єднаймо Україну!»

СВЯТО У СЕЛІ

26 червня у селі Лозуватка відзначили День молоді по-особливому. Цього дня тут проходив молодіжний фестиваль під назвою «Об’єднаймо Україну!». Розпочалися заходи із дитячих розваг на батутах, надувних гірках, а також найменші лозуватчани з радістю каталися на квадроциклах.

Основне дійство розпочиналося ввечері, коли сходилися до стадіону сільські люди та гості. Поки батьки з дітьми ходили і милувалися пейзажами сільської школи, учасники спортивних змагань готувалися до відповідальної миті проведення футбольного матчу на молодіжний кубок нинішнього сезону.

Пролунала команда судді зібратися футболістам у центрі поля, і ось дружні рукостискання молодіжної команди та команди ветеранів розпочали матч. Гравці впродовж 2-х годин боролися за приз. М’яч переходив періодично від однієї команди до іншої, але гра тривала переважно на половині поля команди ветеранів. Вболівальники активно підтримували обидві команди, але перемогу з рахунком 6:1 здобули, як і очікувалось, представники молоді.

Нам вдалося поспілкуватися із вболівальниками команд. Сімейна династія Жидкових постійно слідкує за всіма футбольними іграми, які проходять у селі.

— Мій онук Володимир Сюкало сьогодні забив 3 голи у ворота суперника, — каже Володимир Жидков. — Він майстерний гравець і по-справжньому вболіває за футбол. Взагалі мені дуже сподобалось, як грали обидві команди.

Активний вболівальник і колишній футболіст Володимир Гегельський каже, що сьогоднішня гра показала, як зближує футбол молоде і старше покоління. Цього дня команда молодих продемонструвала справжню командну гру.

Голи забили з молодіжної команди Володимир Сюкало, Сергій Капустян, Віталій Мусаєв. Від команди ветеранів відзначився Ростислав Гегельський. Переможний молодіжний кубок «Об`єднаймо Україну!» отримала команда молоді. Свято продовжили спортивні змагання з армрестлінгу, гирьового спорту, віджимання на руках, розтягування еспандера. Охочих позмагатися виявилось багато, в тім числі і дітей. Захопливим дійством було змагання на руках (армрестлінг), переконливу перемогу здобув Сергій Мельник (1 місце), 2 і 3 місце розділили між собою Олександр Псюрніченко (м. Черкаси) і Вадим Мельник. Серед кращих учасників також були Григорій Асланян, Олександр Крамаренко та Ростислав Гегельський.

У гирьовому спорті перемогу здобули Сергій Мельник, Дмитро Турчак, Дмитро Гегельський, Ігор Давиденко. Кращий результат з розтягування еспандера показав Ярослав Гегельський.

Захопливими змаганнями виявилися віджимання на руках, адже в цьому виді змагалися діти віком від 4 років. Саме тут переможців було найбільше і глядачі-вболівальники підтримували і аплодували молодим спортсменам. Всім переможцям були вручені призи, а діткам — солодкі напої.

Свято відбувалось на декількох майданчиках: на стадіоні та парковій алеї, де смакували смачною кашею, пирогами, м`ясними копченостями та гарячими ковбасками домашнього виготовлення, а також біля сільського будинку культури, де проводилась святкова концертна програма. Працівниками СБК були майстерно підготовлені художні номери і виконання пісень, танців прикрасило свято молодіжного фестивалю. Активну участь у заході взяли сільські бібліотекарі.

Всі заходи дійсно об’єднували присутніх, адже свято підходило до завершення, але ніхто не хотів розходитись. Ще довго люди спілкувалися, хто смакував пирогами і кашею, хто просто гуляв по парку, очікуючи вечірню дискотеку. А на дискотеці танцювали всі разом — і дорослі, і молодь. Забувши про всі негаразди, було радісно від такого єднання, і кожен запрошував один одного на наступне свято — Івана Купала.

Звертаючись до наших спонсорів, висловлюю щиру вдячність дирекції СТОВ «Першотравневе» (директор — Віктор Степовий), голові ФГ «Фаворит» Олегу Фоменку за взаєморозуміння і матеріальну підтримку свята. Тільки разом ми об`єднаємо Україну!

Станіслав БОЙКО, сільський голова Лозуватки.