У Лисянці відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого військового

В Лисянці відбувся футбольний турнір на кубок імені Сергія Миронюка, командира взводу ІІІ окремої штурмової бригади полку «Азов», який віддав своє життя за незалежність України. Турнір ініціював вчитель фізичного виховання ліцею №2 Юрій Шевчук.

Про це йдеться у матеріалі видання "Вісті Черкащини".

Сергій Миронюк, який був одним з найкращих спортсменів району, завжди відзначався своєю самовіддачею на футбольному полі, а після початку війни — на полі бою. Його мужність і відданість стали прикладом для багатьох.

У турнірі взяли участь чотири команди, які продемонстрували високий рівень майстерності, спортивний характер та дух змагань, властивий Сергію. Переможцем стала команда ветеранів Лисянського ліцею №2 «Тікич», яка отримала перехідний кубок.

Кожна команда була нагороджена іменними м'ячами з підписами бійців взводу «Мирон». Крім того, друзі, підприємці та однокласники Сергія подарували його родині футболки з іменним логотипом героя.

Відділ культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради також відзначив команди дипломами та грамотами.

Завдяки підтримці друзів, підприємців та однокласників Сергія Миронюка вдалося зібрати 26 500 гривень. Ці кошти були передані родині героя для подальшого спрямування у ІІІ взвод «Мирон», ІІІ окремої штурмової бригади полку «Азов».

Коментарі