У Матусові відкрито нову групу для дошкільнят

    29 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нової групи  у дошкільному навчальному закладі “Малятко” у с. Матусів.

    Першим кроком до досягнення мрії стала перемога громади у проекті “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”. За кошти Європейського союзу та Організації Об’єднаних націй, а також кошти обласного, районного, сільського бюджетів і внески місцевих спонсорів було проведено ремонт приміщення, встановлено енергозберігаючі вікна, ремонти стель, стін, підлоги, облаштовані санітарні кімнати, закуплені меблі. Не обійшлося й без допомоги с/г виробників, долучилися до облаштування групи для своїх діток і батьки.

   Нових мешканців дитячого садка та їхніх  батьків привітали районні керівники та  побажали їм гарно проводити час у садку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими, а також вручили іграшкові набори та делегували кошти з районного бюджету на два банери.  Представники батьківського колективу висловили подяку тим, хто долучився до цієї доброї справи та вручили подарунки дітям та закладу.

    Окрасою свята став концерт, підготовлений вихованцями закладу.