У Міноборони заявили про початок другого етапу мобілізації

Перший етап четвертої хвилі мобілізації виконаний на 90%, відрапортували в Міноборони.

Станом на 3 березня перший етап четвертої хвилі часткової мобілізації виконаний на 90%, на черзі - новий етап, повідомила прес-секретар Вікторія Кушнір.

"За даними головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу Збройних сил України, перший етап четвертої хвилі мобілізації виконаний на 90%", - заявила Кушнір.

За її словами, зараз починається другий етап четвертої хвилі - оповіщення.

Раніше повідомлялося, що двоє сільських голів на Харківщині відмовилися вручати повістки 30 військовозобов'язаним. Стосовно них відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 367 КК України.
 
Нагадаємо, що 14 січня президент Петро Порошенко підписав указ про четверту хвилю мобілізації. Мобілізація буде проводитися протягом 2015 року в три черги протягом 210 діб. Нова хвиля мобілізації в Україні почалася 20 січня, в її ході планується призвати на службу близько 50 тисяч осіб - як військовослужбовців запасу, так і солдатів-строковиків.

Після повідомлень про масове ухилення від мобілізації, особливо в західних регіонах, влада посилила покарання за зрив мобілізації.

Cуд Івано-Франківська заарештував журналіста Руслана Коцабу, який закликав до бойкоту мобілізації, на 60 днів.

Відзначимо, що 2 березня в парламенті України був зареєстрований законопроект, що передбачає збільшення чисельності Збройних сил України до 250 тисяч.

Джерело: http://ua.korrespondent.net