У Міноборони закликали повідомляти про негідну поведінку працівників ТЦК

Заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк пообіцяв сувору реакцію на всі випадки негідної поведінки військовослужбовців зі складу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) щодо громадян України.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"У засобах масової інформації та соціальних мережах поширена інформація про окремі випадки негідної поведінки військовослужбовців зі складу ТЦК та СП щодо громадян України. У межах перевірки роботи ТЦК та СП в усіх регіонах України готові реагувати на кожний такий інцидент. Наголошу, що усі випадки, які ганьблять високе звання військовослужбовця Збройних сил України, офіцера, не будуть залишені без суворої реакції", - заявив Павлюк.

Він запевнив, що за кожною такою ситуацією будуть проведені службові розслідування, а винні - притягнуті до суворої відповідальності, згідно з чинним законодавством.

Заступник міністра попросив громадян, які стикалися з проблемами у взаємодії з уповноваженими особами ТЦК та СП, надсилати відомості про такі випадки за номером: 0800 31 01 79; на електронну пошту tckreport@gmail.com; на чат-бот у телеграмі: https://t.me/tck_report_bot.