У міському Будинку культури Шполи відтепер власний боксерський комплекс

    З півроку тому у міському Будинку культури відкрилась секція боксерського клубу «Джеб».

   Директор ПП «Армаліт» Ігор Хоміч, аби посприяти розвитку професійного боксу у місті, орендував частину приміщення у МБК для фізичних тренувань.

У спортивну залу закупили новий ринг, боксерські мішки і груші та інший інвентар, який потрібен для занять з боксу.

   Протягом цього часу зі шполянськими юнаками займався молодий, професійний тренер по боксу Сергій Сорока. Як результат, п’ятеро вихованців спортивної секції показали високі досягнення в обласних спортивних змаганнях, зайнявши призові місця. У відповідних вагових категоріях шполянські боксери вибороли чотири перших та одне друге місце.

   Віднедавна приватний підприємець Ігор Хомич за поважних причин припинив орендувати спортивну залу і весь боксерський комплекс передав у комунальну власність міського Будинку культури.

   Тренер з боксу Сергій Сорока та його юні вихованці не натішаться такому подарунку.

   — Дуже добре, що заняття продовжуватимуться. Дітлахи міської громади не втратять можливомсті розвиватись фізично та досягати успіхів у сфері боксу, — зазначає Сергій Сорка.

   Вдячний Ігорю Хомічу й сам очільник Шполянської міської ОТГ Сергій Кравченко. Він схвалює партнерські стосунки влади, бізнесу й громади

   — Спільними зусиллями із бізнес-партнерами, завдяки наполегливості та працьовитості молодих спортсменів, ми зможемо добитися високих результатів та вивести бокс на новий, якісний рівень у Шполянській громаді, — підкреслив міський голова Сергій Кравченко.