У неї навчалися педагогічної майстерності

СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

Педагогічна ідея — це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість
(Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ).

Ці слова видатного педагога стали настановою для Галини Миколаївни Корнієнко, яка майже двадцять років працювала методистом Шполянського районного методичного кабінету відділу освіти.

Призначенню на цю посаду передувала сімнадцятирічна педагогічна праця в її рідній Журавці, де вона народилася 17 лютого 1952 року.

І де б Галина Михайлівна не працювала, їй добре прислужилася здобута освіта в двох навчальних закладах — Корсунь-Шевченківському педучилищі та Кіровоградському державному педагогічному інституті, в якому одержала спеціальність «педагогіка і методика початкового навчання».

Працюючи методистом, Галина Миколаївна започаткувала роботу майстер-класу для вчителів початкового навчання. З метою підвищення їх фахової майстерності використовувала методичні об'єднання, творчі групи, практикуми, звертаючи особливу увагу на ріст молодих спеціалістів.

Адже зусилля кожного методиста, виходячи з його функціональних обов'язків, мають бути спрямовані на розвиток педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів підвищення їх кваліфікації. Тож не випадково, що лише впродовж 2001—2004 років Галина Михайлівна вивчила досвід 5-ти класоводів. А на обласну виставку «Освіта Черкащини» було направлено 100 робіт, п'ята частина з яких відзначається. У зв’язку з цим приємно згадати, що в 2003 році, завдяки внеску всього колективу методистів, наказом Головного управління освіти і науки обласної держадміністрації районному методичному кабінету надається статус «Кращий за напрямками діяльності» (за організацію і проведення представницьких педагогічних заходів, творчих звітів, конкурсів).

Але кожна людина визначає межу для своєї плідної діяльності.

Так і Галина Миколаївна. У 2007 році вона звільняється із займаної посади в зв’язку з досягненням пенсійного віку, залишивши добрі згадки в пам'яті своїх колег.

Тепер вона цілком і повністю належить своїй сім'ї. Адже крім двох синів, яких вона виростила і виховала разом з Григорієм Олексійовичем, додалася ще радість — онуки.

Ось чому з нагоди головного дня в житті Галини Миколаївни хочеться побажати їй здорового і довгого віку, прихильної долі всім членам її сім'ї.

Володимир КРАВЕЦЬ
м. Шпола