У поліції Черкаської області розповіли, за яких умов “пробачать” порушників комендантської години

На території Черкаської області запроваджено комендантську годину з 00:00 до 04:00 години. У цей час перебування на вулицях та в інших громадських місцях без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів заборонено. Проте, в окремих випадках, поліцейські можуть "пробачити" порушників, пише Про все.

Перебувати на вулиці та в громадських місцях, а також пересуватися транспортом під час комендантської години дозволено представникам ЗСУ, Держспецтрансслужби, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, Служби безпеки України, Державної податкової служби, Державної міграційної служби, Державної фіскальної служби, ДСНС та інших сил безпеки й оборони, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, а також транспортним засобам спеціального призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

В поодиноких випадках поліцейські можуть з розумінням поставитися до осіб, які порушують комендантську годину у разі крайньої необхідності, коли повертаються з роботи або їдуть до медичного закладу, прямують з/до укриттів під час повітряної тривоги.

Станом на 15 січня цього року відповідальність за порушення комендантської години не передбачена. Проте, при виявленні порушників та за наявності підстав, поліцейські можуть викликати представників військової служби правопорядку та Територіального центру комплектування і соціальної підтримки.