У програмі телепроекту «Х-фактор-6» шполянські глядачі впізнали свого земляка — Юрія Каландирця

Гурт «Bagiroff Band» із Умані, учасником якого є наш земляк Юрій Каландирець, уманчани Расім Багіров та Роман Шевченко взяли участь у програмі телепро­екту «Х-фактор-6» на телеканалі СТБ.

Музиканти презентували київській публіці кавер на композицію Джорджа Майкла «Careless Whisper». І деякі телеглядачі зі Шполи одразу ж впізнали серед трійки музикантів шполянина Юрка Каландирця, гітариста цього гурту, випускника Шполянської дитячої школи мистецтв.

Троє із чотирьох членів журі віддали свій голос за те, щоб «Bagiroff Band» продовжував виступи на «Х-факторі». Ігор Кондратюк сказав музикантам своє «Ні!». Та, як зізналися хлопці ведучій Оксані Марченко після виступу, це зовсім не зіпсувало гарних емоцій, і вони вважають, що саме це Кондратю­кове «Ні!» і стане стимулом для подальшої роботи над собою.

Найважче, як сказали хлопці, чекати вердикту журі. Але цього разу фортуна виявилась на їх- ньому боці. А музичний критик Сергій Сосєдов зазначив, що виступ цих музикантів є прикладом того, як композиція Джорджа Майк­ла може звучати по-слов’янськи.

В інтерв’ю для уманського теле­бачення, яке можна знайти в Інтернеті, музиканти розповіли про себе: грають вони 5 років, гурт ство­рили всього кілька місяців тому, а вирішили взяти участь у кастингу лише за тиждень до нього.

Музиканти планують робити нові проекти, презентувати свій гурт в Умані. «В контакті» можна знайти сторінку гурту «Bagiroff Band», де учасники розповідають про всі свої виступи і діляться враженнями від концертів.

Можливо, колись і шполянській публіці випаде нагода познайомити­ся з цим колективом...
А поки що за подальшою до­лею своїх земляків ми можемо спостерігати у наступних випусках «Х-фактору-6».