У роботі сесії районної ради взяв участь голова обласної ради Олександр Вельбівець

Чергова шоста сесія Шполянської районної ради відбулася 20 квітня. У її роботі взяли участь голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, депутат обласної ради Василь Уманець, представники організацій, голови сільвиконкомів, представники правоохоронних органів й засобів масової інформації, відкрив та вів її голова районної ради Олександр Кузуб.

Депутати розглянули 26 питань порядку денного. Традиційно обговорювались питання внесення змін до бюджету та до районних комплексних програм тощо.

Значну увагу депутати районної ради приділили обговоренню та затвердженню змін та звітів про виконання районних програм, а саме: змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014—2020 роки; про виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2015—2016 роки; про виконання програми вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2014—2015 роки та заслухали інформацію про хід виконання районних програм в медичній галузі, розглянуто і схвалено зміни до статуту Шполянської центральної районної лікарні.

Крім того, депутати заслухали звіт голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка про виконання делегованих повноважень за 2015 рік.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради перш за все подякував голові районної ради Олександру Кузубу за запрошення взяти участь у сесії та можливість висловити свою позицію щодо окремих питань розвитку району і області загалом. Олександр Вельбівець подякував представникам громади Шполянщини — депутатам за конструктив під час пленарного засідання та схвалені важливі для жителів району питання.

Голова обласної ради у своєму виступі детально зупинився на питаннях децентралізації та адміністративної реформи. Було окреслено ряд проблемних питань, що стосуються фінансування бюджетних галузей, ремонту та будівництва доріг.

Олександр Вельбівець зазначив, що на Шполянщині проводиться значна робота по залученню як бюджетного фінансування, так і ресурсів сільськогосподарських та промислових підприємств району для вирішення завдання покращення стану доріг. Тісна співпраця і взаєморозуміння між виконавчою владою та депутатським корпусом, між районною, міською та сільськими радами завжди дають позитивний результат.

Голова обласної ради висловив сподівання, що спільними зусиллями депутатів обласної та районної ради, районної державної адміністрації вдасться вирішити найближчим часом проблемні для Шполянщини питання – будівництво ліфта для неврологічного відділення та завершення ремонту очисних споруд Шполянської ЦРЛ.

Наталія ДАВИДЕНКО.