У серії пенальті перемогли  футболісти «ЛНЗ-Лебедин»

18 липня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин вперше відбувся матч попереднього етапу розіграшу національного кубка України з футболу.

«ЛНЗ-Лебедин» вперше стартував у розіграшу цього призу. Слід зазначити, що «ЛНЗ-Лебедин» — перша аматорська команда з Черкащини, яка бере участь у цих змаганнях. Суперник — «Полісся» м. Житомир виступає у другій професійній лізі чемпіонату України з футболу.

Гра пройшла у рівній боротьбі, основний час закінчився з рахунком 0:0, хоча команди мали можливості для взяття воріт. Арбітр призначає додатковий час, він також не виявив переможця — 0:0.

Згідно з регламентом змагань суддя призначає серію одинадцятиметрових ударів. Наші гравці впевнено реалізують свої спроби: Андрій Калініч, Владислав Горшинський, Євген Гуд, Антон Вакуленко забивають 4 пенальті. Героєм зустрічі стає воротар «ЛНЗ-Лебедин» Дмитро Козаченко, який двічі зумів відбити удари гравців «Полісся».

4:2 —  в серії пенальті перемагають футболісти «ЛНЗ-Лебедин».

Жеребкування визначило суперника

20 липня відбулося жеребкування чергової стадії розіграшу національного кубка України. Жереб вибрав суперником «ЛНЗ-Лебедин» команду «Гірник» м. Кривий Ріг.

Базовий день проведення матчів цього етапу — 22 серпня, матч відбудеться на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин. Зараз у змаганнях чемпіонату області настала перерва.

                                                                 Василь ШЕВЦОВ, начальник команди