У школи міської громади  завезли нові парти для першокласників

        З початком нового навчального року розпочалась практична частина довгоочікуваної реформи освіти – «Нова українська школа» (НУШ): набір учнів до першого класу за новими стандартами навчання. Зміни торкнулися багатьох аспектів навчання і викладання. За новою концепцією освіти треба не просто надати учням знання, а навчити кожного самому сприймати матеріал, шукати, вчитися.

       Однією з вимог НУШ є окрема парта для кожного першокласника.  Учнівське місце повинно бути обов'язково зручним і зносостійким. У навчальному просторі обладнуються тематичні зони, місця для ігор і відпочинку.

       У школах Шполянської міської громади кабінети, де навчаються перші класи частково переобладнані під вимоги НУШ. Першокласники забезпечені новими наочно-дидактичними матеріалами (набори: математичні, англійської мови, української мови, музичних інструментів, гербарії рослин, настільні розвивальні ігри, набори дидактичні на основі магнітів тощо).

      Днями за вимогами НУШ у шість загальноосвітніх закладів громади завезли одномісні парти. Для 216 першачків міської ОТГ нові меблі  придбано  коштами виділеними державою та за співфінансування бюджету міської громади. Наразі переобладнують новими партами чотири школи міста. Парти встановлюватимуть і у класних кімнатах першокласників сільських шкіл громади.