
У Шполі чоловік знайшов та привласнив банківську картку й впродовж кількох днів витрачав із неї кошти на покупки в місцевих магазинах. Тепер він має судимість.
Про це розповідають журналісти Шполяночки з посиланням на реєстр судових рішень.
Слідство встановило, що на початку березня обвинувачений знайшов картку і використовував її для безконтактних оплат. Загалом із рахунку було списано 4 666,71 грн.
Чоловік визнав провину та відшкодував завдані збитки. Суд кваліфікував його дії як крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану.
Урахувавши обставини справи, щире каяття та відшкодування шкоди, суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням на 1 рік.