У Шполі екстрасенси викрили відьму

Вулиця самогубців у Шполі: щось забирає на той світ людей проти їхньої волі

 

Вірити чи не вірити в містичні дива? Як би там не було, а жителів вулиці Акопяна у Шполі великий ряд реальних трагічних подій змусив звернутися до популярної телепередачі, щоб якось попередити сумну тенденцію і постійну тривогу. Їм не відмовили — і от, восени минулого року відомі ясновидиці з телепрограми «Слідство ведуть екстрасенси» приїхали до Шполи.

Люди розповіли їм, що вже не один рік тут системно трапляються несподівані страшні смерті: то вішальники, то утопленики, то потяг переїхав людину, майже кожен житель страждає від безпричинних хвороб та каліцтва. Люди налякані, бо зарадити їхній біді не могли ні освячення будинків, ні церковні обереги. Про це йшлося у передачі, яку продемонстрував канал «СТБ» позаминулого понеділка.

Допомогти шполянам спробували ясновидиця Олена Курилова та карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. «У мене мороз по шкірі! Ой не знаю, щось тут з лукавим пов’язано» — сказала Магдалена, щойно машина з ясновидицями в’їхала до міста, де їх з нетерпінням чекали жителі.

Олена Курилова, попрацювавши з землею, сказала, що смерті, самогубства та хвороби почалися на цій вулиці через магічні підклади: «У мене пішла певна липкість від землі, таку землю я відчуваю, коли на неї налито, насипано, накинуто навалено магії».

Розслідування привело ясновидців до будинку відьми, де й відкрилася страшна таємниця — на кутку, де розташовані трикутником вулиці Акопяна, Забережна та провулок Забережний, був відкритий портал для протягування нечистої сили.

Жінка-відьма, в будинку якої знайшли багато неприємних речей, яка незадовго до цього померла. З’ясувалося, що вона проводила спеціальні магічні обряди. У розв’язці телесюжету — хепі енд: портрет відьми із заговором спалили, портал для нечисті закрили.

Та впевнитися в талантах ясновидиць дозволить час, який покаже, чи настав край для трагедій на цьому кутку.

Ганна ШВЕЦЬ