У Шполі хулігани зламали будинок для безпритульних тварин

Шполянка Юлія Маширова звернулася до редакції "Шполяночка+" з проблемою: хулігани зламали будинок для безпритульних собак, який жінка створила власноруч в минулому році. У скоєному Юлія підозрює чоловіка, який спостерігав за її спробами полагодити хатинку.

Сам факт пошкодження було виявлено у п'ятницю, 19 січня, зранку. Тоді жінка, намагалася зарадити ситуації та знову власноруч все зробити, як слід. У цей час за нею спостерігав чоловік, після короткого діалогу, за словами Юлії Маширової, він намагався прикласти до неї силу.

"Зі сторони на іншій частині дороги стояв наблюдав за мною, як я питаюсь залагодить ту палатку, мужик (Прізвище я вже його знаю ШМАТЬКО), я задала йому запитання, чи це зробив він, він почав орать, що їх тут не буде забирай додому,я достала телефон і почала знімать, він спочатку замовк, а потім перебіг дорогу і хотів мене вдарити, але я наголосила, що все фіксую на камеру, це його і зупинило, хоча він мене пхнув у плече і обізвав і повторив, що палатки тут не буде", - розповіла Юлія у соціальних мережах.

Після інциденту вона написала заяву до поліції.

Також жінка зазначає, що постійно чула нарікання у бік чотирилапих, мовляв, вони кидаються на авто та велосипеди. Але Юлія говорить, що так собаки захищаються від двоногих "добродіїв", які неодноразово нападали на цих собак.

Коментарі