
Вихованці комунального закладу "Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді" разом з активною молоддю громади взяли участь в екологічній акції з прибирання території міста.
Під час заходу учасники прибрали сміття та навели лад на визначеній ділянці. Організатори зазначають, що такі ініціативи сприяють формуванню відповідального ставлення до довкілля та благоустрою громади.


Акцію провели в межах проєкту «Живи Еко», який реалізує Молодіжна рада при Шполянській міській раді ОТГ спільно з Українською Волонтерською Службою в рамках програми «Заряджені діяти».
За інформацією КЗ "Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді"