У Шполі можна гідно працювати не виїжджаючи за кордон

З нагоди Дня працівників харчової промисловості завітали з привітаннями на підприємство «Шполянський завод продтоварів», яке нині єдине в Шполянському районі виробляє харчову продукцію. Це одне із найкращих підприємств громади, яке розвивається, забезпечує людей робочими місцями, а місцевий бюджет податковими надходженнями.

Кожен шполянин знає і полюбляє продукцію заводу, нам уже давно стали рідними смаки козинаків, грильяжів, ірисів та інших смаколиків від ТМ «Жайвір». Хто мав можливість хоч раз скуштувати продукцію Шполянських продтоварів завжди залишався задоволеним якістю і смаком. Люди вважають, що в цьому великий вплив грає відповідальність і щирість працівників, які виготовляють смачні товари.

Керівництво підприємства чітко знає, що на трудову активність людини найбільше впливає шанобливе ставлення, своєчасна оплата та безпечні умови праці. Тому зараз, коли країна опинилась у неймовірній хвилі трудової міграції, і українці почали масово виїжджати за кордон не лише у пошуках роботи, а й за кращим рівнем життя, — підприємство прагне ще якісніше забезпечити умови для своїх кадрів.

Особливо важливим фактором є конкурентна заробітна плата, яку встановлюють на рівні не нижче чим на підприємствах у великих містах, а також завжди виплачують без затримок. Ще одним суттєвим показником піклування про персонал стало запровадження програми медичного страхування з відкритим лімітом від  50 до 100 тис. грн та компенсація транспортних витрат поїздок на роботу.

Існують в колективі і свої традиції, такі як проведення святкових заходів для працівників, організація участі в культурних подіях. До прикладу нещодавно 40 представників трудового колективу безкоштовно побували на концерті всесвітньо відомого співака Енріке Іглесіаса у Києві.

Запитавши водія Руслана Шевченка, як йому працюється на підприємстві, він відповів: «Працюю, бо маю стабільність, заробітну плату отримую вчасно. Керівництво гарно ставиться. Я не хочу виїжджати за кордон на заробітки. У тій же Польщі зараз за таку роботу кошти в «сухому залишку» платять не набагато більші, а витрат багато. А ось гарантій ніяких — скільки чув, що людей дурили, не платили зароблені гроші та депортували. А тут я захищений, живу на рідній землі, можу бути поруч із сім’єю і відчувати себе повноцінною людиною!».

З кожним днем вітчизняна продукція Шполянського заводу продтоварів стає більш конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Бажаємо працівникам та керівництву Шполянського заводу продтоварів міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо громади. Вітаємо з Днем працівника харчової промисловості!

Світлана КУДЕЛЬСЬКА