У Шполі на поточний ремонт міських вулиць витратили близько 850 тисяч гривень

     Надворі осінь, але темпи виконання поточного ремонту доріг у Шполі не збавляються.

    Як повідомляють у міській раді, з початку вересня дорожники встигли провести ямковий ремонт 900 кв.м дорожнього покриття на десяти міських вулицях: Волонтерській, Національній, Козиря, Михайла Кравченка (Тельмана), Лозуватській, Терешківській, Соборній, Шевченка, Степана Бена та Некрасова.

    За словами заступника міського голови з житлово-комунальних питань, Віталія Плетіня, до кінця осені дорожні бригади продовжать поточний ремонт ще на двох вулицях міста, Васильківській та Шевченка.

   - Тож, загалом за осінній період у Шполі буде відремонтовано понад 1000 кв.м дорожнього полотна, на що із міського бюджету піде близько 270 тис. грн., — зазначив Віталій Володимирович.

    Нагадаємо, що з початку 2017 року до вересня у місті було здійснено поточний ремонт на 13 вулицях та 1 провулку, а це 1845 м2 дорожнього покриття - 11 вулиць та 1 провулок за кошти міського бюджету, вулиці Лебединська та Мар’янівська за спонсорські кошти постійних соціальних партнерів Шполянської міської ОТГ – Групи компаній «ЛНЗ».

   Загалом на поточний ремонт доріг цього року витратили близько 850 тис. грн.. коштів міського бюджету та спонсорів.