У Шполі нагородили переможців районного етапу конкурсу “Шевченко над часом”

Днями у Шполянському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу "Шевченко над часом". Відзнаки отримали і вчителі талановитих школярів. Їх особисто вручив очільник громади Олег Кошовий.

Про це повідомляє "Шполяночка+".

Сигнал повітряної тривоги змусив перенести урочистості до сховища, яке знаходиться в експозиційних кімнатах Шполянського краєзнавчого музею. Там після хвилини мовчання у пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за волю і свободу України, розпочалась церемонія нагородження.

У номінації «Малюнок»:

І місце – Бурмістрова Владислава Сергіївна, вихованка гуртка «Графічний дизайн» КЗ "Шполянський ЦДТЮТУМ", учениця Шполянського ліцею № 1;

ІІ місце – Пилипенко Крістіна, учениця 4-А класу Шполянського ліцею №3

ІІІ місце – Зарудніцький Іван, учень 3-Б класу Шполянського ліцею №3

У номінації «Декламація»:

І місце – Сорокопудова Ангеліна, вихованка Зразкової дитячо-юнацької телестудії «Ми» КЗ "Шполянський ЦДТЮТУМ", учениця Шполянського ліцею № 1

ІІ місце – Кучеренко Каріна, учениця 6-Г класу Шполянського ліцею №3

ІІІ місце – Каландирець Діана, учениця 6-Г класу Шполянського ліцею №3

ІІІ місце – Мартиновський Тарас, учень 5 класу Шполянського ліцею №5

У номінації «Інфографіка»:

І місце – Биченко Анастасія, учениця 9 класу Шполянського ліцею №5

ІІ місце – Сотник Марія, учениця 10 класу Шполянського ліцею №5

ІІІ місце – Даценко Андрій, учень 9-І Шполянського ліцею №3

ІІІ місце – Бутко Микола, учень 9-І Шполянського ліцею №3

ІІІ місце – Тулуман Діана, учень 9-Г Шполянського ліцею №3

Подяки отримали:

Шкарбан Валерія, учениця 6-М, Шполянський ліцей №3

Бабенко Варвара, учениця 5-М, Шполянський ліцей №3

Легенович Діана, учениця 4-Б, Шполянський ліцей №3

Пономаренко Анна, учениця 4-А, Шполянський ліцей №3

Радецька Аліса, учениця 3-А, Шполянський ліцей №3

Мельник Анна, учениця 4-Б, Шполянський ліцей №3

Люба Ярослава, учениця 6-М, Шполянський ліцей №3

Фуркало Анна, учениця 3-В, Шполянський ліцей №3

Полтавець Аліна, учениця 3-В, Шполянський ліцей №3

Богурський Андрій, учениця 9-Г, Шполянський ліцей №3

Вербівська Владислава, учениця 5 класу Шполянського ліцею №5

Кулик Євгенія, учениця 6 класу Шполянського ліцею №5

Зіздок Владислава, учениця 6 класу Шполянського ліцею №5

Вовченко Єва, учениця 3 класу Шполянського ліцею №5

Покутнєва Мілана, учениця 4 класу Шполянського ліцею №5

Ласориб Ангеліна, учениця 5-А класу Шполянського ліцею №1

Сизоненко Дарина, учениця 3-А класу Шполянського ліцею №1

Коломієць Максим, учениця 3-А класу Шполянського ліцею №1

За віру в творчість та обдарованість юних особистостей, збереження та розвиток культури рідного краю, професійну підготовку учасників до конкурсу Подяками Шполянської міської ради ОТГ відзначено таких педагогів:

Книгиницька Марія Петрівна, Шполянський ліцей №5

Рева Ольга Миколаівна, Шполянський ліцей №5

Мазнюк Тетяна Іванівна, Шполянський ліцей №3

Кошова Світлана Іванівна, Шполянський ліцей №5

Романенко Зоя Петрівна, Шполянський ліцей №3

Солоп Галина Миколаївна, Шполянський ліцей №3

Камінська Людмила Іванівна, Шполянський ліцей №3

Бабенко Тетяна Олександрівна, Шполянський ліцей №3

Микитенко Ігор Григорович, Шполянський ліцей №3

Задворська Ольга Іванівна, керівник гуртків КЗ "Шполянський ЦДТЮТУМ"

Бондаренко Людмила Володимирівна, директор та керівник гуртків КЗ "Шполянський ЦДТЮТУМ"

Коментарі