У Шполі проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнаків

19 вересня у Шполі, на міні-футбольному майданчику стадіону «Колос», проходив турнір, присвячений Дню фізичної культури та спорту України, який організувала тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Оксана Хапатько.

У змаганнях взяли участь 6 команд із різних куточків області та України. Колективи розподілили на дві групи по 3 команди, які зіграли за принципом «кожен із кожним», а найсильніші зустрілися у фіналі та матчі за 3-те місце. Грамоти, медалі та пам’ятні сувеніри розігрували між собою хлопці і одна дівчина(!) 2003—2004 років народження. На свято до дітей завітали високоповажні гості. Серед них — голова федерації міні-футболу Черкащини Юрій Гончаров, голова федерації футболу Шполянського району Сергій Вербівський та завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Олександр Бурлака. Вони привітали учасників змагань та побажали успіху.

— Важливість цього турніру важко переоцінити. Саме на таких турнірах «народжуються» майбутні Ярмоленки, Шевченки та Гусєви. Взагалі дитячо-юнацький футбол — це платформа для українського футболу, її потрібно підтримувати у першу чергу, — заявив Юрій Андрійович Гончаров.

Перше місце в результаті турніру здобула команда «Старт» (м. Звенигородка). Друге місце — «ДЮСШ» (м. Новомиргород), бронза дісталася команді «Імпульс»-ДЮСШ (м. Шпола).
Окрім загальнокомандних медалей, кубків і грамот, нагородили також найкращих гравців турніру: найкращим воротарем визнано Сергія Абрамова (ДЮСШ, м. Новомиргород), найкращим захисником — Тетяну Сторчак (ДЮСШ, м. Шпола), найкращим нападником — Владислава Савенка («Старт», м. Звенигородка).

Організатори турніру висловлюють велику подяку спонсорам: директору ТОВ «ЛНЗ» Андрію Полтавцю, директору ФК «ЛНЗ-Лебедин» Василю Шевцову, приватному підприємцю та активісту партійного осередку «Солідарність» Максиму Доценку.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).