У Шполі відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ої річниці Перемоги над нацизмом

8 і 9 травня у Шполі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В урочистостях взяли участь ветерани Другої світової війни, військовослужбовці-учасники АТО, представники влади, жителі міста та району.

Акція «Запали свічку пам’яті» пройшла 8 травня у міському парку Слави. До обеліска Слави та монумента з прізвищами загиблих в роки Другої світової війни шполяни принесли лампадки. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці ієрей Роман Саломатін провів молебень за загиблими у цій страшній війні.

Після цього відбувся тематичний концерт «Жива пам’ять Перемоги», де звучали пісні на воєнну тематику у виконанні колективів художньої самодіяльності районного будинку культури.

9 травня традиційно біля парку Слави відбувся мітинг-реквієм. На мітингу виступили міський голова Сергій Кравченко, голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, голова районної організації ветеранів війни та праці Володимир Пустовіт, заступник районного військового комісара Сергій Кільченко, ветеран війни Валентина Задорожня та ін.ветерани Другої світової війни, громадськість міста, учні шкіл.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА.

Кавалер орденів Слави Леонід ТКАЧЕНКОі голова міської організації ветеранів війни та праці Микола ТОРБА.

 

Учасники антитерористичної операції на сході УкраїниАндрій ГОНЧАРЕНКО,Михайло ВІТІВ та Віктор САВЧУК.