У Шполі відкрили оновлене відділення “Укрпошти”

У Шполі на вулиці Лозуватській, 58 відкрили оновлене відділення «Укрпошти». У приміщенні здійснили сучасний ремонт, а також створили комфортні умови для відвідувачів. Із 27 червня у відділенні вже надають послуги та обслуговують клієнтів.

Як зазначає, начальниця відділення “Укрпошти” у Шполі Світлана Чорногал, старе приміщення було хоч і більше за площею, але його не ремонтували з радянських часів.

“Взимку холодне, висока стеля, старі меблі, словом, зовнішній вигляд зовсім не відповідав європейським стандартам”, — розповідає Світлана Анатоліївна, — робочі місця операторів незручні, як зараз, а зимою потрібно одягатися тепло, щоб відпрацювати день”.

Тепер тут світло і затишно, - продовжує пані Світлана, -  облаштовані компактні місця для клієнтів, там можна присісти, заповнити бланки, підготувати до відправки посилку тощо.

"Укрпошта" працює сім днів на тиждень. З понеділка по п’ятницю робочий час з 8:00 до 19:00 години. У суботу та неділю - з 9:00 до 18:00 години.

Світлана Чорногал розповідає, що до кожного клієнта є свій підхід, оператори ввічливі і доброзичливі. Також, "Укрпошта" оновила доставку відправлень, зараз працює все швидко протягом шести днів. 

На фото: маленька шполянка, яка прийшла з мамою до відділення поштового зв'язку

Начальниця Шполянського відділення пояснює, якщо замовлення доставили у відділення Шполи, то через годину клієнт може забрати його. Оперативно людям надсилають смс-повідомлення, але єдине, що може затримати надходження смс до клієнта  — це відсутність світла.

З іншого боку знеструмлення електроенергії за графіками не впливають на обслуговування людей. Відділення "Укрпошти" забезпечене генератором, тож каси працюють без затримок. 

Тепер серед переваг для зручностей клієнтів біля кожної каси встановили сучасні термінали - людям легко розраховуватись картками чи телефоном, якщо немає при собі готівки.

В оновленому відділенні є всі зручності для працівників. Листоноші мають свій простір, у начальника - свій кабінет. За стандартами “Укрпошти” робоче місце заступника відділення знаходиться у залі — це забезпечує прозорість обслуговування клієнтів і дозволяє зручно керувати процесом. У приміщення підведена вода, є санвузол, оновлена система опалення, встановлені кондиціонери.

На відкриття відділення “Укрпошти” у Шполу завітала територіальний менеджер Світлана  Ісмаілова з міста Сміла.

Саме вона керувала процесом оформлення відділення, правильно планувала зонування простору обслуговування клієнтів і робочі місця опрераторів.

На фото: територіальний менеджер "Укрпошти" Світлана Ісмаілова

Світлана Миколаївна розповіла, що переймала досвід з осучаснення приміщень “Укрпошти” у Києві.

“Побувала не на одному відкритті поштових відділень у столиці, — каже пані Світлана, — "Укрпошта" оформлює все згідно з стандартами. Дизайн скрізь однаковий, це означає, що мережа національного поштового зв’язку створює комфортні умови людям не залежно від місця проживання — у місті чи селі”.

Зараз Світлана Ісмаілова займається питанням релокації ще одного відділення у Шполі, яке розташоване біля залізничного вокзалу.

“Саме у пошуках нового приміщення, - каже терменеджер Світлана, - потрібна будівля зі зручностями, принаймні, щоб була підведена вода”. 

Також Світлана Ісмаілова повідомила, що у вже діючому відділенні незабаром планують облаштувати наземні ваги, які будуть розраховувати об’єми важких посилок.

Клієнтка “Укрпошти” шполянка Галина Василівна ділиться враженнями, адже саме сьогодні прийшла до нового приміщення оплатити комунальні послуги.

“Приємно перебувати тут, приміщення світле, затишне, — посміхається пані Галина, — дуже ввічливий персонал, а нам, старшим за віком людям, важливе тепле ставлення від працівників”.

Зараз у штаті обслуговування відділення “Укрпошти” по вулиці Лозуватській у Шполі працюють: начальниця віділлення - Світлана Чорногал, заступниця - Інна Пастащук, оператор - Наталія Дідіченко, оператор - Світлана Коваль.

Коментарі