У Шполі вшанували пам’ять полеглих добровольців

Сьогодні, 14 березня, у Шполі покладанням квітів до пам'ятника учасникам бойових дій російсько-української війни вшанували героїв-добровольців, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Про це повідомили у міській раді, пише "Шполяночка+".

Віддати шану полеглим зібралися жителі нашої громади, військові — ветерани АТО та учасники війни, представники органів місцевого самоврядування.

Вклонилися і тим, хто нині продовжує самовіддано боротися з лютим ворогом.

До присутніх звернувся в.о. міського голови Олег Кошовий, який зазначив, що українці — це нація добровольців. Першим таким добровольчим формуванням була Запорізька Січ, а нині це ті хлопці та дівчата, які, полишивши своє звичайне життя, дружин, дітей і батьків, стали на оборону країни без примусу, без вагань, без сумніву і страху. Це також ті, хто дає прихисток людям, які втратили свої домівки через війну, це армія волонтерів, це невтомні «павучки», які плетуть сітки для хлопців і готують смаколики для них, це дітки, які з надією на перемогу створюють малюнки для захисників. Багато наших Героїв, на жаль, не повернулися з війни і тепер дивляться на нас із мовчазних портретів… Цінуймо і будьмо гідні! Це найвища ціна, яку кожен із них уже сплатив за наш із вами спокій!

Наступним слово взяв один із перших добровольців Шполянщини, учасник АТО, російсько-української війни, а нині воїн роти охорони, сержант Володимир Косачов. Він підкреслив, що від нашої громади на війну відправилося багато добровольців, які залишили комфортне життя і стали до лав ЗСУ. У цей момент хлопцями керували не повістки, не мобілізаційні плани, а особисте прагнення захистити Батьківщину і усвідомлення простої істини: «Хто ж тоді, якщо не ми?»

Життя багатьох побратимів обірвалося на полі бою. Ми зобов’язані пам’ятати про них і помститися за кожного загиблого. Захисник-земляк д наголосив, що мета росіян — знищити нас, нашу державу, але цього не буде, бо на варті свободи і незалежності України цілодобово стоять наші мужні воїни. Крім того, військовий закликав присутніх допомагати армії, підтримувати її всебічно, бо якщо тил забуде про фронт, то фронт буде там, де тил! Ми не повинні цього допустити!

Після виступу військового поклали квіти до монумента і вклонилися пам’яті Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Коментарі