У Шполі з’явилась незграбна мавпочка!

Прийшов, побачив … повторив!

Надзвичайно цікаво спостерігати нині за політичними перегонами в Шполі. Власне, будь-яка конкуренція, навіть у політиці, має сприяти підвищенню якості життя. У нашому ж випадку — вона звеселяє і дещо дивує. Поки що помітними конкурентами на місцевих виборах-2017 є два кандидати: Сергій Кравченко та Володимир Потапенко і відповідно їх політичні сили — ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та «Солідарність». Для реалізації своїх креативних творчих підходів до проведення агітаційної кампанії, здається, всім надано достатньо вільного простору та рівних умов. Однак, як бачимо, складається враження, що один продукує ідеї, а інший брутально навздогін його мавпує.

На таку оцінку наштовхнули останні публічні заходи політичних сил. Щойно міський голова Сергій Кравченко оголосив про генеральне прибирання у місті, яке розпочав ще за декілька тижнів  разом із своєю командою — не лише підлеглих, а й чисельною кількістю прихильників — як його опонент, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко теж почав закликати шполян на толоку. Побачивши велику кількість прихильників «черкащан», одягнених в накидки з написом «ВО ЧЕРКАЩАНИ», у всіх мікрорайонах міста, — наступного дня всі залежні від голови РДА працівники установ та організацій прийшли в накидках «Солідарності» та пройшлися вже по прибраних «ЧЕРКАЩАНАМИ» місцях.

І знову в шполян дежавю. За публічною подякою шполянам Сергія Кравченка за активну участь у генеральному прибиранні в ефірі радіо-ФМ послідувала така ж скалькована заява Володимира Потапенка, який… дякує міській раді за підтримку його (!) ініціативи.

Отож слідкуймо за новими успішними ідеями від команди Сергія Кравченка, котрі беруть для серійного виробництва навіть у вищих кабінетах влади.