У Шполі засяяла міська ялинка

У День Святого Миколая у центрі Шполи засвітила різнобарвними вогнями головна ялинка міста.

Цьогоріч новорічна красуня змінила своє звичне у попередні роки місце і розташувалась посеред площі Героїв Майдану (центральній площі міста).

15-метрове дерево має своєрідні новорічні прикраси та вишукану ілюмінацію.

До головної ялинки зійшлися безліч маленьких шполян та жителів населених пунктів громади, щоб побачити, як засяє новорічна ялинка. Традиційно біля новорічної ялинки розташувалась сцена, з якої і розпочалась тривала і насичена програма новорічно-різдвяних свят Цього року вздовж центральної площі розгорнувся новорічний ярмарок із смаколиками, сувенірами та  прикрасами. Трохи далі найменші шполяни могли спробувати їзду в собачих упряжках, зробити селфі у фотозоні із сніговиками, сфотографуватись у новорічних санчатах з оленями, ознайомитись з фотовиставкою «Мій улюбленець — символ року», і, головне, поспілкуватись та побешкетувати із довгоочікуваними казковими героями зимових свят.   

Привітали всіх дітлахів і дорослих з прийдешнім святом очільник міської громади Сергій Кравченко, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, а також  постійний соціальний партнер Шполянської громади, керівник ТОВ «Маяк-Агро» і депутат міської ради Михайло Богач.

Найбільший ажіотаж у велелюдної громади викликала кумедна сварка «Хто головніший на святі?» між героями розважальної програми — Ялинкою, Півнем та Собакою. Ображена Ялинонька навіть покинула всіх гостей, спакувала валізу і вирушила на курорт. Малятам довелось добре попрацювати, щоб залагодити суперечку, заспівати пісні, подарувати танці, аби Ялинка повернулась, адже без  новорічної красуні не відбудеться феєричне свято.

Врешті примхлива Ялиночка перед поверненням ще схотіла перевірити, хто найшвидше підкине кульку, пограти в ігри «Оркестр» та «Знайомство», рухливий зігріваючий флешмоб. Свято цьогоріч видалося справді особливим, як і чудова красуня-ялинка.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ