У Шполі завдяки роботі комунальників обійшлося без критичних ситуацій на дорогах

Комунальні служби Шполянської громади та її соціальні партнери працюють з четвертої ранку над подоланням наслідків снігопаду, залучено двадцять одиниць техніки. Ситуація нині контрольована й забезпечено рух транспорту.

КП «Благоустрій» та соціальні партнери працюють на території громади з 4-ої ранку. На дорогах працюють 20 одиниць техніки, охоплюючи як державні, так і обласні дороги. Водіїв просять не залишати машини без нагляду обабіч доріг, щоб не ускладнювати роботу комунальним службам.

В місті працюють два пункти незламності з усіма зручностями для громадян, один з них знаходиться в дитячому парку, інший на території шкільного комбінату навпроти поліклініки.

Заступник міського голови Віталій Плетінь журналістам "Шполяночки+" розповів, що критичних ситуацій на дорогах не виникало.

"Комунальні служби були готові, тому чергують з 4 ранку. Людей та техніки вистачає, чергувати будуть, поки не закінчиться негода. Через вітер та сухий сніг посипати дороги чи тротуари поки немає сенсу, дзвінків про ДТП не було, що може свідчити про хорошу роботу як комунальних служб, так і наших соціальних партнерів з якими у нас є договори", - пояснив Віталій Плетінь.