У Шполянській громаді економлять на вуличному освітленні

Масовані обстріли ворога спричинили значні пошкодження енергосистеми України, а різке похолодання призвело до збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання. Тож зранку 15 травня ДЦ "Укренерго" застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Наразі місцева влада Шполянської громади також вживає невідкладні заходи щодо економії електроенергії. Нещодавно ухвалили рішення про тимчасове відключення зовнішнього освітлення на території Шполянської громади.

Як зазначає виконувач обов'язків міського голови Олег Кошовий, вуличне освітлення вмикають лише у центрі міста і біля об'єктів охорони здоров'я, наприклад екстреної медичної допомоги.

"Майже тиждень на вулицях міста і селах громади ввечері не вмикаються ліхтарі, — каже очільник громади. — Зазвичай, у літній період, ліхтарі щодня освітлюють вулиці з 20:30 до 24:00 години. Тепер 3,5 години економимо. Підтримуємо енергосистему України раціональним використанням електроенергії у громаді, сподіваємось, допоможемо запобігти застосуванню графіків погодинних відключень".

Коментарі