У Шполянській громаді заборонили салюти, гучний спів та гучну музику

На території Шполянської громади заборонили феєрверки та гучну музику. Про це повідомив міський голова Сергій Кравченко.

За його словами, таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Діятиме така заборона на період воєнного стану.

Рішення передбачає: дотримуватись тиші в громадських місцях та заборонити застосування салютів, феєрверків, інших піротехнічних засобів, гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури, користування іншими гучномовними установками.

"Салюти у воєнний час є неприпустимим, адже через їхню схожість зі звуками вибухів, особливо враховуючи частоту повітряних тривог та ймовірність ракетного обстрілу міст це завдає шкоду психологічному здоров’ю наших мешканців. Щодо трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури.
Заборонити святкування неможливо, але гучні свята недоречні. Ми повинні пам’ятати, що в країні триває повномасштабна війна, від якої кожного дня страждає цивільне населення, гинуть наші Герої. Ця війна стосується кожного, іншого варіанту немає. Зараз складний час, але ми маємо триматись гідно та з повагою до оточуючих", – зазначив Сергій Кравченко.