У Шполянській міській бібліотеці відбувся день читання вголос

Фото: Шполянська міська бібліотека

​З нагоди Всесвітнього дня читання вголос, який відзначають у першу середу лютого, у Шполянській міській бібліотеці провели тематичний захід. 7 лютого в читальній залі для дошкільнят та дорослих було проведено годину голосних читань «Читаємо та обговорюємо».

Про це повідомляє пресслужба закладу, пише "Шполяночка+".

Для дітей молодшого віку читали вголос повчальні українські народні казки «Заєць-хвалько» та «Орел і Кріт». Вихованці дитячого закладу освіти «Ялинка» познайомилися з казковими героями: добрими і не дуже, хитрими та справедливими. Діти слухали цікаві розповіді, а потім всі жваво їх обговорювали, розповідали що їм сподобалось, а що ні. Кожна дитина мала змогу поділитися особистими враженнями від прочитаного.

У кінці заходу діти переглянули мультиплікаційні фільми на сюжети повчальних українських народних казок «Солом’яний бичок» і «Котик та півник». Потім діти взяли участь у флешмобі «Скажи книзі «Так!» та зробили фото з книгами, які цього дня вони взяли з собою для прочитання в садочку та дома.

​Дорослі читачі цього дня також читали вголос оповідання Володимира Самійленка, Катерини Мотрич, поезії Тараса Шевченка, Ліни Костенко, вірші місцевих поетів Олександра Діхтяренка, Любов Денисенко. Уривок з книги Маші Сердюк «Ілон Маск» читала Каміла Ібашева – читачка відділу обслуговування дітей.

​Крім того, зараз в читальній залі організовано книжкову виставку-пораду «Що такого почитати?».