У Шполянський районний суд шукають присяжних

Черкаська обласна рада пропонує особам з числа громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Шполянського районного суду та відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» подавати заяви про згоду бути присяжними обласній раді.

Інформуємо, що відповідно до ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

  1. визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. які мають незняту чи непогашену судимість;
  4. народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
  5. особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  6. громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  7. особи, які не володіють державною мовою.

Заяви подаються до Черкаської обласної ради з 03 серпня 2020 року до 03 вересня 2020 року включно.

За додатковою інформацією звертатись в юридичний відділ виконавчого апарату Черкаської обласної ради: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г. Шевченка, 185, кабінет 431, контактний телефон: (0472) 54-27-28.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної ради