У Шполянській ОТГ піклуються про сім’ї загиблих

День захисника України — той день, коли в нашій державі відзначають усіх, хто поклав своє життя та боронив незалежність та суверенність держави у боях з зовнішнім агресором. Найбільше уваги, звісно, приділяють тим, хто і зараз в окопах протидіє російському окупанту та поклав свої голови в російсько-українській війні на Сході.

Не усім цей день є радісним святом. У Шполянській громаді є родини, які вже ніколи не привітають рідного воїна, не обіймуть і не скажуть дивлячись в очі: «Зі святом, наш героє!», адже вони віддали життя за наші мирні будні.

На знак поваги та щирої вдячності родинам загиблих учасників бойових дій до Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня, від імені місцевої влади об’єднаної громади консультант з волонтерського руху Сергій Кепша передав продуктові набори.

У місті Шполі пакети з продуктами та солодощами отримали матері: Ольга Ремінна (мати загиблого Олега Ремінного), Наталія Пікуєва (дружина загиблого Василя Пікуєва), Ольга Кондратюк (мати загиблого Олександра Кондратюка).

У селі Скотареве продуктові набори отримали: Катерина Носач (дружина загиблого Івана Носача) та Валентина Новосільська (мати загиблого Ярослава Новосільського), які передав в.о. старости Андрій Запісецький.

Міська рада ніколи не забуває батьків, які виростили патріотів України та їхні сім’ї, завжди надає всебічну підтримку. Щомісяця одному із членів сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій виділяється матеріальна допомога (стипендія) із міського бюджету в сумі 1000 грн. Міська влада висловлює вдячність керівництву ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» (директор О.Кошовий) ГК «ЛНЗ» (голова наглядової ради Д. Кравченко) за систематичну допомогу воїнам в зоні АТО та родинам загиблих героїв.