У Скотаревому розпочали капітальний ремонт доріг, у Лебедині продовжують

 

Сьогодні неймовірно радіють жителі провулку Лютневий, який знаходиться у селі Скотареве, Шполянської ОТГ. Люди щасливі, що віднині ходитимуть і їздитимуть по рівненькій дорозі, адже підрядна організація розпочала укладку нового асфальту на їхньому провулку.

Капітальний ремонт відбувається за бюджетні кошти об’єднаної громади і незабаром дорожники заасфальтують близько 1200 кв м грунтової дороги.

— Ми продовжуємо асфальтування доріг і в селах. Селяни поступово отримають комфортні умови, як і жителі міста. Звичайно, хотілося б охопити все і відразу, але ми розуміємо, що так не буває! Капітальне будівництво доріг не закінчується і просуватиметься впевненими кроками в інших селах громади — Кримках, Капустине, Іскрене, — зазначає очільник міської громади Сергій Кравченко.

Крім цього, у Лебедині відремонтовано І-шу ділянку вулиці Кожедуба. Це одна із найдовших лебединських доріг, обабіч якої проживає значна частина жителів села.

Тамтешні жителі добре пам’ятають нерівну грунтову вулицю, яку час від часу підсипали жорствою, але вибоїни та ями знову продовжували утворювались. У дощову погоду страшенні калюжі та болото, словом, суцільний дискомфорт у пересуванні і пішоходам, і водіям.

Наразі влада об’єднаної громади поступово вирішує проблему лебединців, зокрема жителів вулиці Кожедуба, і дорожники майже закінчують укладати асфальтно-бетонною сумішшю правий бік проїжджої частини. Працівники планують за декілька днів заасфальтувати близько 2700 кв м дороги, адже на ці потреби із міського бюджету об’єднаної громади вже виділили близько 1,5 млн. грн.

Міський голова Сергій Кравченко та Володимир Прикуп, член виконавчого комітету міської ради від села Лебедин, особисто перевіряли, як просувається процес асфальтування, виїхавши на місце будівництва дороги.

Очільник міської громади продовжує нагадувати, що капітальний ремонт доріг і вулиць ОТГ не завершується. Незабаром почнуть асфальтування й у інших населених пунктах громади, і звичайно ж, доасфальтовуватимуть грунтові вулиці у місті Шпола.