У Тальному спостерігається проблема стихійних сміттєзвалищ, втім мешканці відмовляють укладати договір на вивіз відходів

Насьогодні великою проблемою для Тальнівської громади є стихійні сміттєзвалища, які є одним із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Попри це, деякі тамтешні жителі категорично відмовляються укладати договори на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє.

Про це пише "Шполяночка+" з посиланням на Тальнівську міську раду.

Міською радою проведено конкурс на визначення переможця на вивезення ТПВ по селах. Працівники КП «Тальне-Сервіс» виготовляють та встановлюють контейнери для збору пластику (50% відсотків вже встановлено по селах), перебивають гілля на щепу, дбають про благоустрій громади.

Але є мешканці, які не укладають потрібні договори на вивіз відходів, оскільки, за їхніми словами, такого у них просто немає. Парадокс: сміття відсутнє, а стихійні сміттєзвалища у лісосмугах, ярах, лісах "процвітають". При цьому деякі тальнівчани вимагають підгортати стихійні смітники (які ж вони і створили), а жодного договору на вивіз сміття не укладено.

"Безсумнівно, те що проводиться на місцевому рівні і спрямоване на вирішення проблеми відходів, має важливе значення, проте люди повинні самі робити все для того, щоб правильно позбавитися від відходів. Сортувати сміття на органічне, пластик та інше, тобто робити все, щоб на сміттєзвалище вивозилось мінімальна його кількість", - закликають у міськраді.

Коментарі