Віншування майстрів автентичної музики

Чудове ювілейне свято відзначав минулої п’ятниці Лауреат Всеукраїнських та обласних фестивалів та конкурсів, народний аматорський ансамбль українських народних інструментів «Вечорниці» Шполянського міського Будинку культури.

У залі його будівлі було людно, адже привітати із 35-річчям улюблений колектив зібрались багато шанувальників, вихованців та друзів ювіляра з числа творчої інтелігенції міста, громади та району.

Учасників колективу вітали представники районної і міської влади, які нагороджували ювілярів подарунками і грамотами. Особливим було пісенне вітання шанованих гостей з Черкаського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи — Наталії Сайченко та Тетяни Кучменко.
         Музичний репертуар колективу «Вечорниці» за дві години святкового концерту постійно викликав у глядачів захоплення, бурхливі овації та оплески.
Звичайно, в цьому їм також допомагали творчі друзі, які завітали з пісенними подарунками до ювілярів: автентичний колектив «Берегиня» міського Будинку культури, дитячий ансамбль народних інструментів «Соловейко», лауреати всеукраїнських пісенних конкурсів чоловічий вокальний квартет «Срібна підкова», юна співачка Олеся Ткаченко, народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Шанс» міського Будинку культури, жіночий вокальний ансамбль Мар’янівського будинку культури, жіночий вокальний ансамбль «Червона калина» Кримківського сільського будинку культури, директор міського будинку культури Леся Осадчук.

Керівник народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» Сергій Мельник висловив щирі слова вдячності за духовну і моральну підтримку своїм глядачам, шанувальникам і гостям свята, за матеріальну і фінансову підтримку міській владі об’єднаної територіальної громади, творчим друзям за допомогу і співпрацю, зокрема, приватним підприємцям Сергію Кисленку, Володимиру Плохуті, Максиму Доценку, Володимиру Пасєці, Світлані Плахотнюк, керівникам ТОВ «Маяк-Агро» Михайлу Богачу, ТОВ «Віва-Капітал» Вадиму Логінову.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ