У Тальному ветерани отримують ефективну допомогу у кабінеті соціально-психологічної підтримки

У місті Тальне функціонує кабінет соціально-психологічної підтримки ветеранів війни. З середини лютого цього року там надаються послуги учасникам бойових дій та членам їх сімей. Новостворений відділ став місцем, де ветерани війни та їхні родини отримують ефективну допомогу, відчувають підтримку та знаходять співрозмовників, які розуміють їхні хвилювання та потреби.

Про це пише Тальнівська міська територіальна громада.

До цієї справи долучилися працівники центру зайнятості, соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради, необхідні фахівці (психологи), а також інші структури, які надають ветеранам підтримку та допомогу.

Для відвідувачів спеціалісти проводять семінари, круглі столи, тренінги з набуття психологічних навичок пошуку роботи, зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та фахівцями різних напрямків. Також тут можна отримати технічну підтримку (друк, сканування, набір тексту тощо).

"Відкриття кабінету є надзвичайно важливим. Його робота – це не лише завдання працівників кабінету соціально-психологічної підтримки, але й спільна справа всіх нас. Це складне завдання, але ми мусимо усвідомлювати, що наразі допомога військовим, ветеранам, членам їх сімей є нашим основним обов’язком", – коментує міський голова Василь Сідько.

Кабінет розташований за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 45-а, кімната №3.

Коментарі