У Центрі зайнятості розповіли про рівень оплати праці затребуваних працівників

Станом на 1 серпня 2020 року у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 869 вакансії. Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,5 тис. грн. (на 1 серпня 2019 року 5,8 тис. грн.), у 76,9%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив 7,6 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом та робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин - 7,5 тис. грн., для професіоналів - 6,8 тис. грн.,  для  кваліфікованих працівників сільського господарства - 6,2 тис. грн., для фахівців – 6,1 тис. грн., для працівників найпростіших професій  - 5,7 тис. грн., для технічних службовців – 5,1 тис. грн., для працівників торгівлі та послуг майже 5 тис. грн.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 серпня пропонується у вакансіях для  монтажників-складальників металопластикових конструкцій 20,0 тис. грн., головного металурга 16,1 тис. грн.,  начальника цеху, завідувача лабораторії по  15 тис. грн., машиніста тепловоза 14,7 тис. грн., майстра з ремонту устаткування (промисловість) 14,6 тис. грн., начальника дільниці 14,1 тис. грн., командира взводу, інспектора прикордонної служби по 13 тис. грн.

За інформацією відділу статистики та прогнозування ОЦЗ