У ВЕЛИКОДНІ ДНІ ШПОЛЯНСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ВІДВІДАЛИ БІЙЦІВ-ЗЕМЛЯКІВ НА ФРОНТІ

За повідомленням голови гро­мадського формування «Народ­на самооборона «Оберіг» Сергія Кепші, волонтерський загін, до складу якого входять члени Народної ради Шполянщини і «Оберегу», щомісяця здійснюють по декілька поїздок на Донбас, де воюють наші земляки, захи­щаючи територіальну цілісність держави. Продукти, кошти та пальне допомагають зібрати не лише підприємці міста та сіл району, а й прості громадяни. В цьо­му значну роль відіграють головвуличних комітетів.

Щиро вдячні волонтери жителям міських вулиць Грушевського, Леніна, Привокзальної, Низової, Сагай­дачного, Слобідської, Залізняка, Попова, Галана, Дніпровської, провулка Пролетарського, підприємцям м’ясного павільйону центрального ринку. Також — голові Шполянської районної державної адміністрації Воло­димиру Потапенку, військовому комісару Олександру Тихонову, приватному підприємцю Олегу Нечаю, керуючому Шполянським відділенням банку «Райффайзен банк Аваль» Вадиму Логвінову.

Напередодні свята світлого Воскресіння Христового активісти Народної ради Сергій Кепша, Сергій Коваль, Геннадій Бунзи­ло та підприємець з Кримок Пе­тро Колос побували в зоні АТО з великодніми подарунками для солдат. Вантаж з гуманітарною допомогою, пасками та кра­шанками перед від’їздом освя­тив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, ієрей Ро­ман Саломатін. Від імені грома­ди парафії отець Роман надав волонтерам 500 грн. для прид­бання солодкої води для бійців.

— Дякуючи небайдужим керівникам підприємств, зокре­ма, ТОВ «Агро-Шанс» (с. То­пильна), ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», — цього разу ми відвезли багато м’ясних продуктів, солодощів. Наші зем­ляки раділи, що у велике свято про них не забули і привітали, — розповідає Сергій Кепша.

— Ми побували в багатьох гарячих точ­ках, в т.ч. в районі Дебальцевого, де після тяжких боїв наші війська відведено на 30-кілометрову відстань. Наші захисники дуже раділи відвідинам волонтерів і передають всій нашій громаді вітання з Великоднем, обіцяють стояти на варті миру України до переможної миті!

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).