Великоднє привітання

Дорогі браття і сестри!

Кожного року ми зустрічаємо вселенську радість — Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. З року в рік, ми невтомно приходимо та розділяємо цю радість гуртом. Я більш ніж впевнений, що всі ми приходимо не лише заради традиції, не лише заради освяченої цурки ковбаси, але, щоб справді прийняти до серця радісну звістку: Христос Воскрес! І не з меншою радістю відповісти: Воістину Воскрес!

 За нашу духовну впертість, за те, що через всі життєві труднощі ми все ж знову приходимо до спільного святкування, до спільної молитви, Господь обов'язково винагородить наш народ. А чого ми можемо просити більше, якщо не миру? Не може бути кращого святкування ніж у мирі, тому просімо в Отця Небесного, щоб благословив наших захисників та нашу владу, щоб дав їм силу та мудрість, міць духу та бачення правильного шляху для нашої країни.

 Нехай хоч в день Світлого Христового Воскресіння, в наших серцях панує лиш радість. Не ображаймося, не сварімося, не збираймо тягарів в цей день, але всіх вітаймо наймилішими словами:

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ієрей Роман САЛОМАТІН, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП м.Шпола