У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА «КУБОК «ЖАЙВОРА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ НОВІ КОМАНДИ

Всеукраїнський турнір «Кубок «Жайвора» з міні-футболу серед дівчат і хлопців 2000 та 2002 років народження, знову відбувся у Шполі 18—20 жовтня. Організатори зустрічі команд різних областей країни — тренери-викладачі Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Гончаренко, Оксана Хапатько та Сергій Трохимець. Із-за внесених погодою корективів, місце змагань довелося перенести. Цього разу юні спортсмени проводили зустрічі у приміщенні спортивного комплексу Павла Мальчика, що в мікрорайоні колишнього цукрозаводу. Учасниками турніру стали команди з м. Городенка Івано-Франківської області, м. Чернівці, ФК «Ніка» (с.Лебедин), ФК «Жайвір» (м.Шпола) та команда хлопців Шполянської ДЮСШ. Головним уболівальником турніру був колишній тренер-викладач, який перебуває на заслуженому відпочинку, житель с. Васильків Віктор Комар.

За результатами турніру перше місце серед команд старшої вікової категорії зайняли гості з м. Чернівці, друге — ФК «Жайвір» (м.Шпола), третє — команда з м.Городенка Івано-Франківської обл. Серед молодших команд першість здобули дівчатка ФК «Жайвір», друге — хлопці Шполянської ДЮСШ, третє — м. Городенка. Всіх переможців нагороджено кубками, грамотами та медалями.
Відтак Шполянщина, неодноразово ставши осе-редком всеукраїнських змагань з міні-футболу, займає гідну нішу у пропагуванні спорту та здорового способу життя молоді.