День Конституції України відзначили біля Великого Тараса

Напередодні 19-ої річниці прийняття Основного Закону України, 26 червня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Шполі відбувся урочистий мітинг за участю представників державних установ, підприємств та громадсько-політичного активу району. До учасників зібрання звернувся з вітальною промовою голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко, який також зазначив, що реформи в Україні нині проходять вкрай напружено, але тримаючись разом, є надія успішно звершити задумані зміни. Володимир Миколайович побажав усім миру і взаєморозуміння, спільного успіху у подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині.

Зі словом привітання виступила лікар центральної районної лікарні Оксана Домчук. Її промова містила глибокі роздуми і сподівання на розквіт України як заможної і духовно багатої держави, передусім, завдяки майбутньому вкладу у національну справу нашої прогресивної молоді.

«Україна є, була і буде!» — на такій патріотичній ноті завершувався захід, який супроводжувався музичними композиціями у виконанні учениці міської гімназії Софії Домчук та чоловічого вокального квартету районного будинку культури «Срібна підкова». До підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю лягли букети квітів та вінки.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).