Учні подякували міськвиконкому за встановлення нових вікон у їхній класній кімнаті та запропонували вшанувати загиблого воїна АТО

Переміни в країні настануть з приходом до влади, до керма всіх ключових інститутів в країні прогресивної молоді. Так багато хто вважає, і перші вісники цих передбачень вже на кожному кроці дають про себе знати. Днями до міського голови Сергія Кравченка завітали учні 6-А класу Шполянського НВК «ЗОШ І—ІІІ ступенів №2-ліцей». З власної ініціативи. Бо знають, що оновилася в жовтні міська влада. Стало цікаво, чи відповідає новообраний керівник міста їх запитам. Їх, котрі в одинадцятирічному віці вже вважають себе повноцін-ними громадянами своєї держави.

Школярі прийшли в міську раду і попросилися на прийом до міського голови. Без вчителів та батьків, чим здивували працівників виконкому. Але міський голова Сергій Кравченко прийняв неординарну делегацію у своєму кабінеті і був приємно вражений, наскільки юні громадяни міста горять ініціативами, любов’ю до України, бажанням допомагати і перетворювати рідний край на краще!

Діти подякували міському голові депутатам минулої каденціцї за встановлення нових вікон у їхній класній кімнаті та запропонували вшанувати героя АТО, сапера із Антонівки Станіслава Майоренка, який загинув внаслідок вибухів на складах ЗСУ у Сватові, внесли пропозицію розмістити його світлину на меморіальній дошці загиблих воїнів АТО, що знаходиться біля штабу «Шполянської районної самооборони Майдану», і таким чином увіковічнити героя АТО.

Між дітлахами та міським головою зав’язалася приємна й невимушена розмова. Сергій Кравченко поцікавився успіхами школярів у навчанні й позашкільній діяльності та поділився спогадами про свої шкільні роки. Ця тепла зустріч завершилась частуванням дітей солодощами. Міський голова подякував за візит, ініціативність і слушну пропозицію та пообіцяв виконати за декілька днів прохання школярів. А ще домовились про взаємне шефство — міський голова допомагатиме учням у реалізації їх ідей, а вони в свою чергу стануть організаторами суспільного руху на благі справи для рідного міста.