Учні Шполянського ліцею взяли участь у віртуальній екскурсії

У середу, 9 січня, у Шполянському ліцеї №3 відбулася віртуальна екскурсія, приурочена до 60-річчя з дня смерті видатного українського поета та журналіста Василя Симоненка. Учні 11-х класів взяли участь у зустрічі з Маріною Чеперис, завідуючою відділу мистецтва Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка.

Пише "Шполяночка+".

Під час зустрічі Марина Михайлівна розповіла про життя та творчість Симоненка, представивши видатні збірки поета, що складають понад половину із 70 доступних в бібліотеці. Школярі мали змогу оглядати портрети, вірші та ілюстрації до творів українського патріота.

Екскурсія також охопила деталі щодо медалей, витинанок та навіть ювілейної монети В. Симоненка, випущеної Національним банком України. Особливо вражаючим для учнів було спілкування із Катериною Іванівною Голобородько, яка особисто знала поета та розповідала про його настанови та ради.

На завершення події Марина Михайлівна поділилась інформацією про веб-сайт, присвячений поетові, створений працівниками Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка. Учасники екскурсії отримали унікальну можливість заглибитися в спадщину великого поета та патріота України.