Упродовж червня на базі Станіславчицького НВК працював табір з денним перебуванням дітей «Капітошка» та мовний табір «Discovers». Невичерпний запас ідей сприяв тому, що час пробіг непомітно.
Ще б пак! Квести, походи, пікніки, пошуки скарбів, логічні ігри, спортивний фестиваль, дні бантика, ввічливості, театру, гумору, конкурси малюнків на асфальті, концерти — далеко неповний перелік подій у таборі. А ще — це час, коли можна по-справжньому повеселитись, показати свої здібності, порадіти сонечку, посмакувати чимось смачненьким. Про це турбуються керівники ПП Василь Дядя , ФГ «Оріон» Юрій Дишлевий та ФГ «Ольвія» Іван Кравченко.
— Цього року дітям пощастило відвідати польові угіддя ГК «ЛНЗ» у Станіславчику, де посаджена сортова кукурудза. Цьому посприяв керівник ПП «Метроагрофірма» ГК «ЛНЗ» Ігор Постернак, якого поєднують з місцевою школою давні і дружні зв’язки, — розповідає директор Станіславчицького НВК Лариса Бобошко.— Керівник наукового відділу Анатолій Доценко та агроном Ліза Доценко провели невелику екскурсію по полю з описом ділянок. Діти дізнались, що дослідна ділянка налічує 300 сортів кукурудзи канадської селекції бренду Universeed, а обробляє ділянку спеціальна селекційна техніка німецького виробництва Haldrup, розмір кожної ділянки 6 м у довжину та 2,8 м у ширину, а врожайність залежить від сорту.
Дітей дуже зацікавив факт, що така б, здавалось, непомітна культура, як кукурудза, може розповісти про себе стільки пізнавального! У багатьох учнів батьки – одноосібники, вони теж працюють на землі, вирощуючи різні культури, тож і Руслану Хитенку з братиком Богданом та сестричкою Ангеліною, і Віталію Цьомі хотілося дізнатися ще більше, бо тема розповіді була близькою і зрозумілою, — зазначає Лариса Іванівна.— Не відставали й інші діти — запитання, коментарі, обговорення…
Оскільки представниками відділу маркетингу А.Філатовою, В. Леонтьєвим та А. Бочкою проводилась авіазйомка поля, то діти і вихователі мали змогу спостерігати за польотом дрона та самі вчились ним керувати.
Вражень було дуже багато, а найголовніше те, що діти зрозуміли просту істину: якщо працюєш на землі на совість, вона віддячить тобі щедрим урожаєм.