Школярів знайомили з професією рятувальника

Діти дуже люблять своїх батьків, пишаються ними. Першокласниця Настя Михальченко повідомила: «Сьогодні до нас у школу приїде мій тато на пожежній машині. Він розповість, як вона працює, щоб врятувати людей.» Тато Насті, Володимир Павлович – рятувальник. Учні 1—2 класів мали щасливу нагоду зустрітись з працівниками Державної пожежної рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

До школи прибув черговий караул під керівництвом Володимира Довгопола. Рятувальники розповіли дітям про те, як працює пожежна машина, чим обладнана, та як це обладнання використовується для порятунку людей. А головне, вкотре, нагадали школярам, що з вогнем – погані жарти та й інші пустощі, необдумані вчинки можуть мати погані наслідки.

— Дітвора з захопленням приміряла форму рятувальників, мала можливість посидіти в кабіні караулу та «покермувати» пожежною машиною, — зазначила заступник директора з виховної роботи школи  Наталія Лепенець. — А допоміг організувати цей цікавий і корисний для дітей захід Володимир Михальченко, за що йому величезне спасибі від дітей та вчителів. Ми дякуємо всім, хто обрав мужню професію рятувальника, хто сьогодні стоїть на варті нашого життя!