Укладено договір про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом

16 жовтня 2019 року вперше в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на базі Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» проведено захід під гаслом «Учись! Живи! Працюй на Черкащині!» у формі наукового пікніка за участі викладачів Черкаського державного технологічного університету.

       Упродовж трьох годин у фойє НВК працювали динамічні локації, на яких презентовано всі факультети й спеціальності закладу вищої освіти: будівельний, комп’ютеризованих технологій, машинобудування та дизайну, електронних технологій і робототехніки, харчових технологій та сфери обслуговування , економіки та управління, інформаційних технологій і систем, гуманітарних технологій. Учні ліцею, а також старшокласники 10—11 класів закладів загальної середньої освіти громади змогли переглянути іміджеві матеріали - цікаві буклети, пізнавальні відеосюжети, брошури, безпосередньо поспілкуватися з науковцями, почути відповіді на питання щодо умов вступу, особливостей навчання.

       Школярі 1—9 класів долучалися до проведення дослідів та експериментів, розглядали різноманітне професійне обладнання та експонати. Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та міський голова Сергій Кравченко, поспілкувавшись з педагогічним колективом, підписали Договір про співпрацю.

       Відповідно до укладеної угоди, у межах співпраці, спрямованої на розвиток творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді громади, а також розвитку її економічного та культурологічного потенціалу, обидві сторони передбачають національно-патріотичне виховання дітей та молоді, розвиток підприємницьких ініціатив молоді громади.

     Партнери, не гаючи часу, запланували реалізацію укладеного договору шляхом проведення захопливих «Уроків ЧДТУ» у старших класах шкіл громади, адже нині в університеті навчається 38 випускників шкіл об’єднаної територіальної громади, а також працюють викладачами уродженці Шполянщини, серед них – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Оксана Руденко (Дуженко), яка у 2003 році закінчила Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія». Розпочата співпраця доповнюватиме напрямки практично доцільної профорієнтаційної роботи закладів освіти.

За інформацією, відділу освіти Шполянської ОТГ