У ШПОЛІ ВІДЗНАЧИЛИ 70-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТІВ

28 жовтня у Шполі, біля обеліска Слави, відбувся мітинг за участю керівників районної влади, ветеранів війни та громадсько-політичного активу.

Звертаючись з вітальною промовою до учасників мітингу перший заступник голови Шполянської рай- держадміністрації Ірина Береза зазначила, що День вигнання нацистських окупантів з України — неза­бутня дата. Низький уклін і глибока шана ветеранам Великої Вітчизняної війни за самовіддане служіння народу і Батьківщині!.

Зі святом доблесті і честі також привітав всіх міський голова Віктор Заскалета.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза, голова районної ради Іван Скорик, міський голова Віктор Заскалета разом з учасниками заходу поклали вінки та квіти до братської могили та пам’ятника воїну-визволителю. Вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

По закінченні урочистостей в парку Слави міський голова Віктор Заскале­та запросив всіх присутніх до читальної зали центральної районної бібліотеки, де відбувся концерт районного хору ветеранів війни та праці.

З ювілейною датою в історії України всіх присутніх в залі привітали перший за­ступник голови райдержадміністрації Ірина Береза, голова районної ради Іван Скорик та голова районної організації ветеранів війни та праці Іван Здор.

З концертною програмою перед присутніми виступив районний хор ветеранів під керівництвом Василя Стася. Артисти вико­нали пісні часів Великої Вітчизнянеої війни. Заспівувачами виступили Микола Косенко, Віктор Денисюк та Юрій Слободянюк.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.