«Україна в моєму серці»: дітей запрошують взяти участь у конкурсі малюнку

З 1 по 15 серпня 2020 року включно триває прийом робіт на конкурс дитячих малюнків, який проводиться до Дня незалежності України з метою формування у дітей і підлітків культурного розвитку, патріотичного виховання; виявлення та підтримки талановитої молоді.

До участі в конкурсі запрошуються діти та підлітки віком від 6 до 16 років чотирьох вікових груп:

- перша молодша група (6-8 років),

- друга молодша група (9-12 років),

- середня група (13-14 років),

- старша група (15-16 років),

які проживають у Шполянському районі.

 На конкурс приймаються художні роботи, які відображають тематику конкурсу «Україна в моєму серці»: зображення природи, архітектури, історичних місць, подій з історії, традицій України.

Техніка виконання – живописна або графічна на вибір учасника: олівці, фломастери, фарби, авторська техніка. Формат роботи - А4.

 Роботи висилати у форматі фото з підтвердженням авторства (прізвище, ім’я дитини, вік (повних років на момент відправлення роботи), місце проживання) на сторінку «Шполянська райдержадміністрація» в мережі Facebook в коментарі під аналогічним оголошенням.

У кожній із груп будуть визначені переможці за результатами отримання найбільшої кількості «вподобайок» (like) користувачів мережі Facebook. Кожен учасник може подати одну конкурсну роботу, оригінал якої надаватиметься організаторам у разі перемоги.

 До 24 серпня 2020 року будуть визначені та оголошені переможці у кожній віковій групі, яких нагородять дипломами  Шполянської райдержадміністрації та подарунками.