«Урожай» допоміг учасникам АТО отримати документи на землю

Право на землю

    Близько тридцяти черкаських правоохоронців днями отримали сертифікати на володіння земельними ділянками. Документи вручили діючим поліцейським та пенсіонерам служби, які брали участь у бойових діях на Сході країни.

    На заході, що відбувся у приміщенні головного управлінні поліції в Черкаській області розповіли, що з проханням надати посильну допомогу та розглянути клопотання про надання земельних ділянок профспілки звертались до багатьох аграрних організацій області. Одним із перших відгукнувся «Урожай». Вручення перших витягів на право володіння землею називають першими кроками в цьому напрямку. Адже загалом по області таке право мають більше 700 теперішніх та колишніх правоохоронців, що служили в зоні АТО.

    За словами директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького, вирішенням питання займались майже півтора року, наполегливо долаючи бюрократичні та корупційні  перепони.

            Люди, які в критичний для країни час взяли зброю до рук і готові її використати та, найголовніше, готові віддати життя за нашу  країну, –  заслуговують на велику повагу.  І те, що ми для них робимо – це тільки маленька доля того, що ми повинні зробити.

    Отримані ділянки учасники АТО зможуть здавати в оренду та отримувати додаткові кошти. Кажуть, що така поміч для них не зайва. До того ж  втручання профспілок та юридична допомога "Урожаю" допомогли отримати гарантовану державою пільгу, не витрачаючи власних зусиль та часу.

       Олег Носенко, учасник АТО, один із власників документів на землю, зазначає, що з отриманням ділянки матиме додатковий дохід в родині.

         Звичайно, це корисна допомога. Самим, з нашою службою, з шаленим документообігом в нашій країні було б нереально займатись цим питанням, – додає Олег Носенко.

    Окрім "земельних" документів, правоохоронцям вручили і подарунки – автомобільний ноутбук, принтер та супутню техніку, які допоможуть їм оперативніше  оформляти матеріали при виїзді на місце пригоди.

За інформацією vikka.ua