Уряд виділив додаткових 224 млн грн на держпідтримку садівництва

Підтримка аграрної галузі 

   У середу, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення виділити на державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними додаткових 224,3 млн грн у межах коштів, передбачених на підтримку аграрної галузі у Державному бюджеті на 2017 рік. Про це повідомляють в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

   Відповідні зміни внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 124 “Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті у 2017 році Міністерству аграрної політики та продовольства для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників”.

   До прийняття рішення, видатки за бюджетною програмою “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними” становили 75 млн грн. Від сьогодні на реалізацію цієї програми загалом виділено 299,3 млн грн, що учетверо більше ніж до прийняття змін.

  Виділення таких асигнувань дозволить повністю розрахуватися з кредиторською заборгованістю за цією програмою, яка становить 231,8 млн грн, а залишки – спрямувати на державне стимулювання створення нових насаджень та розвиток галузевої інфраструктури.